Back to top

MiniHandball torna 2. forduló

< Vissza
2020-02-14
MiniHandball torna 2. forduló

A 2019/2020 év Tipos MiniHandball Liga 2. regionális fordulója 2020. február 13-án került megrendezésre U8 (alapiskolások 1-2. évfolyam) részére a dunaszerdahelyi Városi Sportcsarnokban a Szlovák Kézilabda Szövetség, a Dunaszerdahelyi Regionális Központ és a HC DAC közreműködésével.  


Dunaszerdahelyi Városi Sportcsarnok mosolygós gyermekek hangjától volt hangos. Elsős, másodikosok lányok és fiúk mérték össze tudásukat újra. 3 kispályán folyt a dobójáték. Összesen 42 mérkőzést játszottak a lelkes, eleven  kis csemeték, A jól megérdemelt okleveleket és érmeket Horváth Zoltán, HC DAC klubelnök adta át a csapatoknak, és ahogy köszöntő beszédében elmondta, 'az okleveleken ugyan vannak számok, de az nem jelent semmit, hiszen itt ma mindenki győztes – győztes leginkább azért, mert sportolással telt el ez az idő.'
A következő fordulót áprilisban szervezzük meg, ahol már ez a korosztály is megpróbálkozik a szivacskézilabda szabályai szerint játszani –
folytatta tájékoztatását Brunczvik Tünde regionális iskolai koordinátor.”

Tipos MiniHandball liga 1. regionális forduló U8 (1-2 évf.)
2020. február 13.
Városi Sportcsarnok, Dunaszerdahely
1.   ZŠ Móra Kóczána s VJM Čiližská Radvaň  „A” - Kóczán Mór Alapiskola Csilizradvány „A” 
2.    ZŠ a MŠ s VJM Zsigmonda Móricza Orechová  Potôň "A" - Móricz Zsigmond Alapiskola és Óvoda  Diósförgepatony "A"
3.     ZŠ Móra Kóczána s VJM Čiližská Radvaň  „B” - Kóczán Mór Alapiskola Csilizradvány „B”
4.  ZŠ  s VJM  Mateja Korvína Dolný Štál - Corvin Mátyás  Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola -Alistál
5.  ZŠ  s VJM R. Benyovszkého Lehnice   „A” - Benyovszky Rudolf Alapiskola  - Lég "A"
6.  ZŠ  s VJM Topoľníky „A” – Alapiskola Nyárasd „A”
7.  ZŠ  s VJM Gyulu Szabóa  Dunajská Streda „A”  - Szabó Gyula Alapiskola Dunaszerdahely „A”  
8.  ZŠ  s VJM Á.Vámbéryho Dunajská Streda  „A”  Vámbéry Ármin Alapiskola Dunaszerdahely „A” 
9. ZŠ  s VJM Gyulu Szabóa Dunajská Streda „B”  - Szabó Gyula Alapiskola Dunaszerdahely „B” 
10. ZŠ  s VJM R. Benyovszkého Lehnice   „B” - Benyovszky Rudolf Alapiskola  - Lég "B" 
11. ZŠ  s VJM Topoľníky „B”- Alapiskola Nyárasd „B” 
12 .ZŠ  s VJM Á.Vámbéryho  „B” - Vámbéry Ármin Alapiskola Dunaszerdahely „B” 
 13.  ZŠ  s VJM Gyulu Szabóa  Dunajská Streda „C” - Szabó Gyula Alapiskola Dunaszerdahely „C” 
14.  ZŠ a MŠ s VJM Zsigmonda Móricza Orechová  Potôň "B" - Móricz Zsigmond Alapiskola és Óvoda  Diósförgepatony "B" 
15. ZŠ  s VJM Á.Vámbéryho Dunajská Streda  „C”  Vámbéry Ármin Alapiskola Dunaszerdahely „C”  

 

MiniHandball torna 2. forduló
MiniHandball torna 2. forduló
MiniHandball torna 2. forduló
MiniHandball torna 2. forduló
MiniHandball torna 2. forduló
MiniHandball torna 2. forduló
MiniHandball torna 2. forduló
MiniHandball torna 2. forduló
MiniHandball torna 2. forduló
MiniHandball torna 2. forduló
MiniHandball torna 2. forduló
MiniHandball torna 2. forduló
MiniHandball torna 2. forduló
MiniHandball torna 2. forduló
MiniHandball torna 2. forduló
MiniHandball torna 2. forduló
MiniHandball torna 2. forduló
MiniHandball torna 2. forduló
MiniHandball torna 2. forduló
MiniHandball torna 2. forduló
MiniHandball torna 2. forduló
MiniHandball torna 2. forduló
MiniHandball torna 2. forduló
MiniHandball torna 2. forduló
MiniHandball torna 2. forduló
MiniHandball torna 2. forduló
MiniHandball torna 2. forduló
MiniHandball torna 2. forduló
MiniHandball torna 2. forduló
MiniHandball torna 2. forduló
MiniHandball torna 2. forduló
MiniHandball torna 2. forduló